online pharmacies !}| flomax online
KASY FISKALNE - OFERTA
KASY FISKALNE

KASY FISKALNE

KASY PROSTE

KASY PROSTE (3/- )

KASY PROSTE

KASY JEDNOSTANOWISKOWE PROSTE (3/- )

KASY JEDNOSTANOWISKOWE PROSTE

KASY SYSTEMOWE

KASY SYSTEMOWE (-/- )

KASY SYSTEMOWE

KASY PRZENOŚNE

KASY PRZENOŚNE (5/- )

KASY PRZENOŚNE

Bileterki Fiskalne (2/- )

Bileterki Fiskalne

STARTOWA (2/- )

STARTOWA

KASA MAŁA PLUS E

KASA MAŁA PLUS E

NOVITUS
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży
NANO E NOVITUS

NANO E NOVITUS

Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa; małe wymiary - ogromne możliwości

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie jednak nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność. Wśród funkcji użytkowych kasy znajduje się m. in. coraz częściej poszukiwana funkcja obsługi waluty EURO. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem. Kasa Nano E występuje w wersji „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców. Jako jedyna kasa fiskalna otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”. W roku 2011 wersje kasy Nano E „med” – dla lekarzy i „lex” dla prawników, były najczęściej wybieranymi urządzeniami przez tych podatników.

NANO-E-MED

NANO-E-MED

NOVITUS
FRIGO II +

FRIGO II +

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

POSNET

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 

- małe rozmiary i waga
- kopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC)
- wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację)
- wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znaków
- złącza: 1 x RS232, 1 xUSB
- wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu
- łatwa wymiana papieru - system wrzutowy
- przypominanie o przeglądach

Bileterka Emar-105

Bileterka Emar-105

EMAR
Drukarka - Emar Printo 57T

Drukarka - Emar Printo 57T

EMAR
Kasa fiskalna Posnet Mobile EU Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

NOVITUS

Posnet Mobile dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wydajnemu akumulatorowi oraz wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu z funkcją szybkiej wymiany rolek, doskonale sprawdza się w pracy przenośnej, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Gotowa na eurofiskalizację – Kasa posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny. Komunikacja z komputerem on-line – umożliwia zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży kasy bez przerywania pracy kasjera. Parkingi i wypożyczalnie – dedykowane funkcje do rejestracji usług parkingowych oraz wypożyczalni np.: sprzętu wodno – rekreacyjnego.

Cena sugerowana producenta:
999,00 netto

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds